Gotowy? Bo my tak! Ruszamy już 16 września!

Data dodania: 28 lipca 2015

Już 16 września weź udział w pierwszym, bezpłatnym i otwartym dla każdego treningu nowej grupy początkującej takich sekcji jak: Muay Thai, MMA, Krav Maga, Brazylijskie jiu-jitsu, Krav Maga Junior, Crossfit czy Kick Box Women. Szczegółowy grafik podamy już niebawem.

Oferta Gotowy? Bo my tak! Ruszamy już 16 września!
Oferta

Początek roku szkolnego to dobry moment by rozpocząć w swoim życiu także nowy, sportowy rozdział. Dlaczego właśnie z nami? Jesteśmy zespołem, których łączy pasja do sportu, głownie sportów walki, samoobrony, treningów ogólnorozwojowych i wytrzymałościowych. Jesteśmy nastawni na szkolenie i przekazywanie naszej wiedzy i umiejętności innym. Nie dyskryminujemy nikogo. Dajemy wszystkim możliwość rozwoju, od rekreacji po zawodowstwo, poprzez udział w zawodach, seminariach szkoleniowych, wyjazdach na turnieje, walkach zawodowych.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą pokierować swoim losem i mieć coś do powiedzenia w dzisiejszym świecie, tych którzy chcą stać się silniejsi, twardsi, bardziej bezpieczni.

Posiadamy:

  • 2 sale w matach tatami po  100m2 każda, wyposażone w profesjonalny sprzęt do sportów walki
  • profesjonalną siłownie
  • barek z napojami, odżywkami i sprzętem do sportów walki
  • duży bezpłatny parking dla naszych klubowiczów

Prosimy o przesyłanie maili przez formularz zgłoszeniowy ze wstępną deklaracją wybranej grupy, imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem.

Dołącz do najlepszych już z początkiem sezonu!

Komentarze