Dnia 7 lutego 2015, Karol Warda, reprezentował nasz klub na gali Fight Night w Okehampton (UK) i stoczył swoją pierwszą zawodową walkę. Po intensywnych codziennych treningach i zbiciu kilku kilogramów wagi,  Karol przystąpił do turnieju w kategorii 47 kg.

Jego przeciwnikiem był dwa lata młodszy George Griffiths, utytułowany zawodnik Muay Thai. Zdobył on m.in.  srebrny medal na Mistrzostwach Świata w Kickboxingu  w Hiszpanii w 2009, srebrny medal na Mistrzostwach Świata Juniorów Międzynarodowej Federacji Amatorskiego Tajskiego Boksu w Turcji w 2013, złoty medal Mistrzostw Świata w Malezji w 2014, tytuł mistrzowski Światowego Stowarzyszenia Sportowego. Jest on także zwycięzcą Pucharu Świata K1 w Łotwie. George Griffiths stoczył 100 pojedynków do tej pory, wygrywając 15 pasów.

Ze względu na młody wiek zawodników, walka zakontraktowana była na 5 rund po 1,5 min każda. Pojedynek był dość dynamiczny, z przewagą technik w klinczu, do którego nieustannie dążył anglik. Niestety zakończył się przegraną naszego zawodnika na punkty. Jednak porażka z tak utytułowanym zawodnikiem nie jest powodem do wstydu. To nowe doświadczenie, zarówno od strony zawodniczej jak i trenerskiej oraz motywacja do jeszcze cięższej pracy nad sobą. Nawiązane kontakty na wyjeździe, otworzyły nowe możliwości dla naszych klubowiczów. Zostaliśmy zaproszeni na kolejną galę w sierpniu. Mamy nadzieję, że będzie to kolejna okazja i droga do nowych sukcesów.