O nas

HomeO nas
Centrum przygotowania sportowego Fight Gym - Kadra

Czym jest Klub sportowy Fight Gym?

Odpowiedź na to pytanie jest inna w zależności od adresata – dla trenerów Klub Fight Gym jest częścią życia, dla zawodników, którzy w nim trenują – drugim domem, a dla osób trenujących rekreacyjnie – miejscem na rozładowanie stresu i energii oraz zgubienie kilku zbędnych kilogramów.

Fight Gym to idealne miejsce dla osób przychodzących na treningi rekreacyjnie, którym znudziły się standardowe, schematyczne, grupowe zajęcia. Poza szeroko pojętą rekreacją posiadamy zawodników, którzy godnie reprezentują nasz klub na arenie krajowej, jak i międzynarodowej w formułach walk amatorskich oraz zawodowych.

Naszym celem jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Organizujemy treningi, zgrupowania, maratony oraz współzawodnictwa sportowe. Kształtujemy u osób trenujących wiele zdrowych nawyków, które zaprocentują w późniejszym życiu, a także stwarzamy alternatywne propozycje spędzania wolnego czasu dla środowiska skupiającego miłośników różnorodnych form sportu. Doświadczona kadra trenerska pomaga rozwijać się i osiągać sukcesy, a także motywować do ciężkiej pracy, która w przyszłości na pewno zaowocuje.

Gdzie nas znajdziesz?

Nasz Klub mieści się przy obiektach sportowych KUL przy ul. Konstantynów 1 G w Lublinie (niektóre nawigacje wskazują na adres alei Kraśnickiej 102).

Dlaczego warto z nami trenować?

W naszej ofercie znajdują się takie sekcje jak Muay ThaiCross TrainingKrav Maga, nasz specjalny program fitness na bazie treningu Cross oraz zajęcia ogólnorozwojowe z elementami kickboxingu – Kickboxing Junior. Dysponujemy również profesjonalną siłownią wyposażoną w sprzęt firmy HES, pomostem ciężarowym, ławką do trójboju olimpijskiego, strefą wolnych ciężarów oraz maszyn, a także maszynami interwałowymi cardio firmy Precor

Nasi klubowicze mają także do dyspozycji specjalną salę cross training o powierzchni 100 m2 wyposażoną w specjalistyczny sprzęt do Cross Trainingu czyli brama, liny, gumy, boxy, sztangi, piłki, kettle, hantle, stojaki do przysiadów i wiele innych.

Wszystkich pozostałych zapraszamy na nasza salę walk, gdzie pod okiem naszych doświadczonych trenerów w krótkim czasie poznasz taki styl walki jak Muay Thai. Posiadamy grupy trenujące rekreacyjnie czyli dla przyjemności i nauki. Jednak gdy chciałby ktoś wyjść kiedyś do ringu i stoczyć walkę, zapraszamy Cię do sekcji zawodniczej, gdzie każdego dnia nasi zawodnicy intensywnie trenują i zdobywają najwyższe miejsca podczas Mistrzostw Polski oraz turniejów ligowych.

Fight Gym - Muay Thai, Kickboxing, Cross Training, Fitness, Krav Maga, Bjj, Zapasy, MMA, Submission fighting Lublin