O nas O nas

Czym jest Klub sportowy Fight Gym?

Odpowiedź na to pytanie jest inna w zależności od adresata – dla trenerów jest częścią życia, dla zawodników, którzy w nim trenują – drugim domem, a dla osób trenujących rekreacyjnie – miejscem na rozładowanie stresu i energii oraz zgubienie kilku zbędnych kilogramów.

Fight Gym to idealne miejsce dla osób trenujących amatorsko oraz zawodowo, jak i osób przychodzących na treningi rekreacyjnie. Posiadamy zawodników, którzy godnie reprezentują nasz klub na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Dlaczego warto z nami trenować?

W naszej ofercie znajdują się takie sekcje jak Muay Thai, Cross Training, Krav Maga, nasz specjalny program fitness Fight & Burn, Kickboxing Junior oraz siłownia. Dysponujemy przestronną siłownią, dwiema salami
o powierzchni 112m2 wyposażonymi w specjalne maty tatami oraz dużym parkingiem dla naszych klubowiczów.

Naszym celem jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Organizujemy treningi, zgrupowania, maratony oraz współzawodnictwa sportowe. Kształtujemy u osób trenujących wiele zdrowych nawyków, które zaprocentują w późniejszym życiu, a także stwarzamy alternatywne propozycje spędzania wolnego czasu dla środowiska skupiającego miłośników różnorodnych form sportu. Doświadczona kadra trenerska pomaga rozwijać się i osiągać sukcesy, a także motywować do ciężkiej pracy, która w przyszłości na pewno zaowocuje.

Gdzie nas znajdziesz?

Nasz klub mieści się przy obiektach sportowych KUL przy alei Kraśnickiej 102 w Lublinie..

Trenerzy

Trenerzy

Zawodnicy

Zawodnicy

Sale treningowe

Sale treningowe