Okres startowy od września do grudnia okazał się bardzo pracowity dla naszych Zawodników. Obfitował w liczne wyjazdy w różne części Polski. Nasi zawodnicy pokazali swoje umiejętności, ciężką pracę podczas treningów oraz charakter i serce podczas 12 wyjazdów, gdzie toczyli amatorskie, półzawodowe oraz zawodowe pojedynki.

Oto zestawienie oraz wyniki!

24.09. ( Warszawa) – Warszawska Granda

->           Norbert Flis, Adrian Koszałka, Norbert Robak, Michał Krupa – 4 walki, 4 wygrane

06.10. (Wyszków) – XVIII Kurpiowska Kuźnia Mistrzów

->           Bartosz Guz – klasa A –walka przegrana na punkty 2:1

->           Adrian Mazurek – klasa C – walka przegrana na punkty 3:0

27.10. (Mińsk Mazowiecki) – 6 Mińska Gala Mieszanych Sztuk Walk Grappler Night

->           Michał Krupa – pewnie wygrywa na punkty

->           Karolina Rożyn – ulega na punkty w swoim debiucie na ringu

27.10. (Ostrołęka) – Kurpiowska Kuźnia Mistrzów

->           Łukasz Bartnik – zdecydowanie wygrywa na punkty w walce wieczoru K1 Pro Am, -91kg

28.10. (Warszawa) – walki ligowe Warszawskie Centrum Atletyki

->           Sebastian Gołębiowski – KO w 3 rundzie

->           Maciej Guz – KO w 2 rundzie

->           Adrian Koszałka – pewna wygrana na punkty 3:0

-> Norbert Robak – po braku przeciwnika w formule K1, podejmuje
się debiutu w MMA, który przegrywa przez technikę w parterze.

2.11. (Puławy) – MCF 4

->           Bartosz Guz – wygrywa na punkty 3:0

->           Norbert Flis – przegrywa niejedno głośną decyzją sędziów

17.11. (Rzeszów) – Zawodowa Gala Sportów Walki ArtFight Night

->           Norbert Flis – niejednogłośną decyzją sędziów przegrywa z
gospodarzem

-> Maciej Guz oraz Konrad Delekta – pewnie na punkty wygrywają
swoje półzawodowe pojedynki

25.11. (Warszawa) – Warszawska Granda +  4-osobowy  Turniej Pro Am

->           Wojtek Żuchnik , Sebastian Gołębiowski, Norbert Robak i Michał
Krupa – wygrywają walki ligowe. Michał Krupa został wybrany
najlepszym zawodnikiem całej Ligi.

->           Maciej Guz w 4 –osobowym Turnieju Pro Am, klasa A, -75kg,
wygrywa na punkty,

30.11. ( Zabrze) – House of Gladiators 2

->           Gabriel Borowiak stoczył swoją pierwszą półzawodową walkę K1 ,
którą wygrywa jednogłośną decyzją sędziów.

7-9.12. (Starachowice) – Mistrzostwa Polski Oriental Rules

-> Adrian Koszałka – Mistrz Polski Oriental Rules Juniorów kat. 67 kg
-> Norbert Robak – Mistrz Polski Oriental Rules Juniorów kat. 63,5 kg
-> Michał Wołosiuk – Vice-Mistrz Polski Oriental Rules Seniorów kat.
75kg
-> Maciej Guz – Vice-Mistrz Polski Oriental Rules Seniorów kat. 71kg
-> Kamil Dobrzyński – III miejsce kat. 60kg

8.12. (Ząbki) – Międzynarodowy mecz Polska- Białoruś dla DSF Kickboxing Challenge

->           Łukasz Bartnik – wygrywa swoją drugą walkę zawodową i zostaje
wybrany najlepszym zawodnikiem meczu.

15.12. (Ełk) – 4-osobowy Eliminator dla DSF Kickboxing Challenge

->           Bartosz Guz – ulega na punkty.

Jako Klub jesteśmy dumni z postawy, ciężkiej pracy oraz zaangażowania całego zespołu Trenerów i zawodników.

Nasze osiągnięcia, sukcesy i wiedza przekazywana na treningach to nieustanna praca i aktywność podczas ciągłych wyjazdów na Ligi, turnieje , mistrzostwa oraz seminaria Treningowe.

Można śmiało stwierdzić, że jesteśmy najbardziej aktywnym Klubem z Lubelszczyzny.

Dołącz do Naszej Drużyny !