FIGHT & BURN to w naszym języku walka o perfekcyjne ciało. Są to dynamiczne zajęcia fitness nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni oraz na kształtowanie sylwetki.

Nasze zajęcia podzielone są w następujący sposób:
Poniedziałki:  Brzuch Uda Pośladki – walka o perfekcyjne ciało!
Środy:  Modelowanie sylwetki – walka o perfekcyjne ciało!

Każdy trening trwa 60 minut. Podczas każdej jednostki treningowej spalamy tłuszcz, poprawiamy siłę i kondycję. Na zajęciach wykorzystujemy cały asortyment do zajęć fitness, czyli lekkie hantle, stepy, skakanki, piłki, hantle kettlebell, gumy.

Podczas treningu FIGHT & BURN walczymy o idealną, wręcz perfekcyjną sylwetkę, wyrabiamy świetną kondycję, ale również wyładowujemy złość, odreagowujemy stres, dajemy upust nagromadzonej energii. Po treningu, mimo, iż jest intensywny każdy czuje się odprężony i zrelaksowany. Pierwsze efekty widać już po kilku tygodniach: ramiona doskonale się kształtują, talia staje się smuklejsza, pośladki jędrne i uniesione, mięśnie nóg i brzucha coraz bardziej wyrzeźbione, a nasza kondycja znacznie się poprawia.

To wszystko sprawia, że nasze ruchy stają się płynne, sprężyste, a sylwetka smukła i proporcjonalna. W konsekwencji czego mamy lepszą samoocenę i wyższe poczucie własnej wartości.