27-29 marca w Ożarowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Low Kick. Nasz Klub reprezentowało dwóch zawodników. Doskonały występ zaliczył Konrad Delekta (-75kg), który w sobotę wygrał w bardzo dobrym stylu aż 3 walki, w tym dwie przed czasem.

W walce finałowej, która odbyła się na drugi dzień, przegrał na punkty z bardzo doświadczonym i utytułowanym zawodnikiem z klubu Puncher Wrocław. Nie mniej jednak, tytuł Vicemistrza Polski został przywieziony do Lublina. Drugi z naszych zawodników, Karol Warda zdobył tytuł Mistrza Polski Junior Młodszy -51kg. Karol jako jedyny stawił się w tej kategorii wagowej na turnieju i z powodu braku przeciwników zajął pierwsze miejsce w turnieju.

Obaj nasi zawodnicy dostali zielone światło od trenerów kadry Polski Juniorów i w najbliższe wakacje na pewno pojadą na zgrupowanie Kadry Polski. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.