Już 16 września weź udział w pierwszym, bezpłatnym i otwartym dla każdego treningu nowej grupy początkującej takich sekcji jak: Muay Thai, MMA, Krav Maga, Brazylijskie jiu-jitsu, Krav Maga Junior, Crossfit czy Kick Box Women. Szczegółowy grafik podamy już niebawem.

Początek roku szkolnego to dobry moment by rozpocząć w swoim życiu także nowy, sportowy rozdział. Dlaczego właśnie z nami? Jesteśmy zespołem, których łączy pasja do sportu, głownie sportów walki, samoobrony, treningów ogólnorozwojowych i wytrzymałościowych. Jesteśmy nastawni na szkolenie i przekazywanie naszej wiedzy i umiejętności innym. Nie dyskryminujemy nikogo. Dajemy wszystkim możliwość rozwoju, od rekreacji po zawodowstwo, poprzez udział w zawodach, seminariach szkoleniowych, wyjazdach na turnieje, walkach zawodowych.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą pokierować swoim losem i mieć coś do powiedzenia w dzisiejszym świecie, tych którzy chcą stać się silniejsi, twardsi, bardziej bezpieczni.

Posiadamy:

  • 2 sale w matach tatami po  100m2 każda, wyposażone w profesjonalny sprzęt do sportów walki
  • profesjonalną siłownie
  • barek z napojami, odżywkami i sprzętem do sportów walki
  • duży bezpłatny parking dla naszych klubowiczów

Prosimy o przesyłanie maili przez formularz zgłoszeniowy ze wstępną deklaracją wybranej grupy, imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem.

Dołącz do najlepszych już z początkiem sezonu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

osiemnaście + sześć =