Ewelina Nizio

Ewelina Nizio

Fitness, Trener Personalny

Informacje ogólne

Miłośniczka aktywnego stylu życia. Od wielu lat uprawia sporty sylwetkowe, poszerzając wiedzę, którą z pasją wykorzystuje w praktyce – jako trener personalny oraz instruktor fitness. Sport jest nieodłącznym elementem jej dnia codziennego – to sposób na życie i źródło dobrej energii, którą lubi się dzielić. Podczas treningów personalnych bardzo dużą wagę przywiązuje do celów klienta, jego możliwości fizycznych oraz indywidualnych predyspozycji rozpoznawanych podczas oceny sprawności funkcjonalnej sylwetki.

Wykorzystując starannie dobrane metody treningowe, dba o prawidłową technikę wykonania ćwiczeń, dzięki czemu każdy trening jest bezpieczny, a efekty przychodzą w możliwie szybkim czasie. Jako instruktor prowadzi zajęcia grupowe kierunkowane przede wszystkim na modelowanie sylwetki, redukcję masy ciała, poprawę wytrzymałości i mobilności, w tym także stretching, którego niezwykłe zalety odkrywa od kilku lat.

To właśnie cele decydują o doborze intensywności, obciążeniach, technikach i metodach, które proponuje na swoich zajęciach. Bez względu na to, czy pracuje z grupą, czy z indywidualnym klientem i jak bardzo wymagający jest trening, niezmienne jest jedno – zawsze stara się, by atmosfera i motywacja były na najwyższym poziomie.