29 marca mieliśmy okazję kolejny raz gościć w naszym klubie Andrei Molchanova, 9’krotnego Mistrza Świata Muay Thai. Nie od dziś wiadomo, że Białoruś to szczególne miejsce na fighterskiej mapie Europy. To kraj, z którego pochodzi ogromna część Mistrzów Świata i Europy w Muay Thai.

Korzystając z dobrej znajomości na linii Andrei Molchanov – Rafał Murat, Andrei poprowadził seminarium, które składało się z trzech dwugodzinnych bloków treningowych. Poza wieloma technikami użycia łokci, kolan, klinczu, kopnięć oraz pracy bokserskiej prosto z zawodowego dorobku, Andrei podzielił się z nami także bogatym doświadczeniem oraz specyfiką przygotowania się do startów w zawodach pod względem metodyki i psychologii. Wielu osobom seminarium to dało nowy obraz i pogląd na proste, a zarazem bardzo skuteczne techniki Muay Thai. Każdy dostał także kilka jakże cennych wskazówek od Mistrza, w jaki sposób dalej trenować, na czym skupić większą uwagę i jak postępować w walce z wymagającymi przeciwnikami. Uważam, że zgodzicie się ze mną, iż Andrei to wyjątkowo pozytywny człowiek.

Jego podejście do życia, wskazówki oraz życiowe osiągnięcia są cennym zapleczem do dalszego rozwoju każdego z nas. Mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca z Andrei przyniesie niebawem kolejne seminaria bądź obozy treningowe. Dziękuję wszystkim za liczne przybycie i do zobaczenia podczas kolejnych takich eventów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dwa × cztery =