• Adres: Rzemieślnicza 4, 20-716 Lublin
  • Telefon: +48 538 410 915
  • Email: [email protected]

Liga Muay Thai w Krakowie

Kolejna liga w Krakowie za nami. Kilka zwycięstw i nowych doświadczeń…

 

16 marca w Krakowie, odbyła się liga Muay Thai Lublin, w której wzięło udział naszych 7 zawodników. W większości przypadków były to pierwsze walki i styczność z amatorskim Muay Thai. Odnotowaliśmy 4 zwycięstwa: Konrad Delekta, Karol Warda, Michał Krupa oraz Mateusz Flasiński, który skończył walkę przed czasem przez poddanie przeciwnika po drugiej rundzie.

Należy wspomnieć też o 3 przegranych: Rafał Kawka, Kamil Szalak i Tomek Wysokiński. Ten ostatni po bardzo kontrowersyjnym pojedynku, niestety przegrał na punkty. Jak wcześniej wspomniano, większość naszych zawodników stoczyły swoje pierwsze walki. Jako trener uważam wyjazd za bardzo udany i pełen nowych doświadczeń.

Z każdej walki zostały już wyciągnięte wnioski, postawione nowe cele, które dzień po dniu, poprzez ciężką pracę każdego z nas będziemy realizować i przygotowywać się do kolejnych walk. Niżej zamieszczam filmiki.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*