Nowa grupa początkująca Muay Thai – 05.09.2018

I Ty dołącz do nowej grupy Muay Thai!

Fight Gym to mejsce dla każdego! Zapraszamy do wspólnej sportowej przygody, a kto wie, być może i nowej pasji na całe życie. Dzięki treningom sztuki walki nie tylko wzmocnisz siłę mięśni, wyrzeźbisz sylwetkę czy nabierzesz ogólnej sprawności i kordynacji, ale również lub przede wszystkim kreatywnie i owocnie spędzisz czas, poznasz nowych ludzi, którzy również chcą spróbować czegoś nowego i emocjonującego! Zapraszamy bez względu na aktualny poziom wytrenowania, styl życia, wiek czy płeć.

Jako klub, możemy pochwalić się największą liczbą osiągnięć w zawodach amatorskich jak i zawodowych. W harmonogramie naszego Klubu znajduje się największa ilość grup Muay Thai – początkujące, średniozaawansowane i zawodnicze. Jesteśmy organizatorami czołowej imprezy amatorskich sportów walki w Polsce, która odbywa się cyklicznie w naszym mieście. Zapraszamy na najbliższą, która odbędzie się 23 września na obiektach sportowych KUL przy ulicy Konstantynów 1G.

Nasza doświadczona kadra trenerska to ludzie, dla których Muay Thai jest czystą pasją! Z radością przekażą Ci wiedzę, którą zdobywali latami! Nasi trenerzy sukcesywnie podnoszą swoje kwalifikacje, ściśle współpracują z trenerami kadry polski K1 oraz Muay Thai, a także licznie bierą udział w seminariach i obozach treningowych z zawodnikami z Białorusi, jednej z największych potęg tajskiego boksu na świecie (Andrei Molchanov, Andrei Kulebin, Dmitry Valent).

Daj się nam porwać w wir treningów, a przekonamy Cię, że tajski boks to znakomita forma aktywności, która oprócz nowych umiejętności oraz wybuchu endorfin, da Ci również ogrom satysfakcji!