• EnglishPolskiУкраїнська

Kickboxing Lublin

Zapraszamy na treningi Kickboxing K1 Lublin do Fight Gym Lublin. Nasi doświadczeni trenerzy zapewniają profesjonalny proces szkoleniowy, dzięki któremu nabędziesz pełen wachlarz skutecznych technik bokserskich i nożnych. Trenować mogą u nas zarówno dzieci, młodzież oraz dorosli. Treningi kickboxingu odbywają się w naszym nowoczesnym obiekcie Fight Gym Lublin przy ul. Rzemieślniczej 4 w Lublinie. Z treningów kickboxingu możesz też korzystać używając karty MultiSport.

Rozwój

Jako zespół profesjonalistów dbamy o wszechstronny rozwój naszych adeptów. Cyklicznie organizujemy wydarzenia o charakterze rozwojowym takie jak:

 • seminaria
 • sparingi
 • udział w turniejach
 • regionalnych i
 • ogólnopolskich
 • obozy sportowe

Od wielu lat nieprzerwalnie należymy do Polskiego Związku Kickboxingu.

Dlaczego Fight Gym Lublin?

 1. ponad 13 lat doświadczenia, podczas których wychowaliśmy wielu Mistrzów Polski i Vice Mistrzów Europy
 2. własne Centrum Przygotowania Sportowego Fight Gym Lublin o powierzchni 1100 m2
 3. zapewniamy szkolenie od 5. roku życia – stały proces treningowy od młodzika do seniora, który powoduje nieograniczone możliwości rozwoju
 4. trenują u nas zarówno chłopcy jak i dziewczynki
 5. rozwój poprzez sport – nasz autorski program szkolenia, który daje fantastyczne rezultaty
 6. szansa reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej
 7. profesjonalna kadra trenerska oraz wysoka jakość szkolenia
 8. organizujemy obozy i półkolonie, z których wspomnienia i przyjaźnie pozostają na lata
 • Oświadczam, że przeczytałem, zrozumiałem i akceptuję regulamin Fight Gym wraz z Polityką Prywatności oraz nie wnoszę uwag do jego treści. Oświadczam, że odtwarzanie lub brak odtwarzania jakichkolwiek utworów w Fight Gym nie wpływa na moją decyzję o zakupie karnetu czy skorzystaniu z usługi.
 • Oświadczam również, że nie mam/ moje dziecko nie ma przeciwskazań zdrowotnych do korzystania z usług Klubu, a w momencie ich wystąpienia, jestem zobowiązany/na do konsultacji z lekarzem. Akceptuje fakt, że wiąże się to z wysiłkiem fizycznym i w trakcie korzystania z klubu mogę doznać kontuzji, co potwierdzam akceptują Regulamin Klubu
 • Zgadzam się by moje dane były przetwarzane zgodnie z celami opisanymi w Regulaminie Klubu, w celu dostarczenia informacji przygotowanych specjalnie pode mnie oraz zgadzam się na możliwość indywidualnego kontaktu w celu realizacji zamówień. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich brak skutkować będzie brakiem możliwości skorzystania z bezpłatnego wejścia.

This will close in 20 seconds