Seminarium treningowe z trenerem kadry Białorusi, Alfitem Hakovem

W weekend 22-23 listopada 2013r. w Lublinie w naszym klubie odbyło się 2 dniowe seminarium treningowe z najlepszym trenerem Muay Thai, Alfitem Hakovem, trenerem kadry Białorusi. Seminarium składało się z 4 jednostek treningowych po 2h i zakończone zostało pierwszą w Lublinie ligą Muay Thai/K1 MADMAX. Całą imprezę organizował oczywiście klub FIGHT GYM.

Seminarium treningowe z trenerem kadry Białorusi, Alfitem HakovemMam nadzieję, że Ci którzy przybyli na seminarium treningowe z trenerem Alfitem, nie żałowali swojej decyzji. Przez 8 godzin wspólnego treningu trener pokazał bardzo ogromny wachlarz technik białoruskiej szkoły tajskiego boksu, która jest bardzo prosta, a jednocześnie bardzo skuteczna. Kilka razy miałem przyjemność szkolić się na seminariach i obozach treningowych z Alfitem Hakovem, i uwierzcie na słowo, że za każdym razem wszystkie techniki były inne, nowe, mało które się powtarzały. Tym stwierdzeniem, chciałem Wam tylko dać do myślenia, jak bogatą i wszechstronną wiedzą ten człowiek dysponuje i jakże warto poszerzać swoje umiejętności pod okiem takich wspaniałych ludzi jak Alfit.

Realizując dalej swój plan treningowy na sezon 2013/2014, zaraz po nowym roku szykujcie się na kolejne seminarium treningowe, także z doświadczonym specjalistą i przedstawicielem białoruskiej szkoły tajskiego boksu, 9’krotnym Mistrzem Świata, Andrei Molchanovem.

Po nowym roku czeka także nas kolejna edycja ligi Muay Thai / K1 MADMAX No.2.

Także będzie się działo!
Trenujcie zawzięcie i rozwijajcie się – tylko ciężka praca w swoim czasie zaowocuje jak należy.
Pamiętajcie, że Waszych umiejętności, kondycji i techniki nikt Wam nigdy nie zabierze. W tym sporcie każdy pracuje na swoje konto.

Z trenerskim pozdrowieniem, Rafał Murat

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*