Startujemy z nowym cyklem treningów FIGHT & BURN

 

  • Startujemy juź 3 marca.
  • Zajęcia przewidziane są w poniedziałki i środy o godzinie 19.00 i trwać będą 60 min.
  • Poprowadzi je Magdalena Martyniuk.

FIGHT & BURN są to dynamiczne zajęcia inspirowane sztukami walki. Nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni oraz na kształtowanie sylwetki. Trening trwa 60 minut. Rozpoczyna się od rozgrzania ciała i rozciągnięcia mięśni.

Następnie przechodzimy do zasadniczej, intensywnej fazy, podczas której ciosy, uderzenia, kopnięcia i bloki ułożone są w krótkie sekwencje. Dzięki czemu pracujemy nad górną częścią ciała, jednocześnie wzmacniając nogi – praca jest zharmonizowana. Podczas tej fazy spalamy tłuszcz, poprawiamy siłę i kondycję. Później następuje stopniowe zmniejszenie tępa, po czym przechodzimy do ćwiczeń wzmacniających mięśnie. Na zajęciach wykorzystujemy również lekkie hantle, dzięki którym doskonale kształtujemy ramiona i plecy. Na końcu uspokajamy organizm i rozciągamy całe ciało.

Podczas treningu FIGHT & BURN budujemy idealną sylwetkę, wyrabiamy świetną kondycję, ale również wyładowujemy złość, odreagowujemy stres, dajemy upust nagromadzonej energii. Po treningu, mimo, iż jest intensywny każdy czuje się odprężony i zrelaksowany. Pierwsze efekty widać już po kilku tygodniach: ramiona doskonale się kształtują, talia staje się smuklejsza, pośladki jędrne i uniesione, mięśnie nóg i brzucha delikatnie wyrzeźbione, a nasza kondycja znacznie się poprawia. To wszystko sprawia, że nasze ruchy stają się płynne, sprężyste, a sylwetka smukła i proporcjonalna. W konsekwencji czego mamy lepszą samoocenę i wyższe poczucie własnej wartości.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*