Targi Sportu 08.09.2018

W minioną sobotę 08.09. razem ze wszystkimi chętnymi dziećmi oraz naszymi stałymi Klubowiczami mieliśmy wspaniałą okazję wziąć udział i zaprezentować naszą sekcję Kickboxing Junior w organizowanych przez sklep Decathlon „Targach Sportu”.

Treningi zaczęliśmy od standardowej rozgrzewki, by po chwili przejść do głównych części, gdzie dzieci miały okazję popracować z tarczami, posparingować pod czujnym okiem naszych trenerów, przymierzyć profesjonalne rękawice bokserskie oraz poznać podstawowe techniki.

Była to doskonała okazja do zaprezentowania umiejętności naszych stałych podopiecznych, jak i do zapoznania wszystkie zainteresowane dzieci z tym rodzajem aktywności fizycznej. Dzieci oraz Rodzice mogli przekonać się, że zajęcia Kickboxing Junior to ciekawa i bezpieczna forma spędzenie wolnego czasu – dzieci uczą się skupienia, cierpliwości, szacunku do innych, a także poznają nowych przyjaciół!

Dziękujemy wszystkim, którzy wybrali trening z nami i mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was, że Kickboxing to świetny wybór dla Waszych dzieci!