• EnglishPolskiУкраїнська

Jakub Wójtowicz

Trener Personalny, Trójbój siłowy

Sprawdź Social Media:

Informacje

Trener personalny, Trener siły. Z wykształcenia Fizyk. W sporcie od 18 lat.

Swoją karierę sportową rozpoczął w „Budowlanych Lublin” dalej jego sportowe losy były związane z sekcja Trójboju AZS UMCS gdzie odnosił wiele sukcesów w tym zdobycie Mistrzostwa Polski. Obecnie oprócz sportów siłowych trenuje Sztuki walk.

Ukończył wiele szkoleń miedzy innymi z zakresu treningu siłowego, treningu kettlebell (Strong First) oraz żywienia, suplementacji i interpretacji wyników medycznych. Posiada uprawnienia trenera personalnego, trenera trójboju siłowego oraz trenera cross. Specjalizuje się w treningu siłowym, treningu budującym masę oraz treningu funkcjonalnym pod kątem sztuk walk. Z jego strony podopieczni mogą liczyć na:

przyjazną atmosferę, bezpieczeństwo, sumienność, dbałość o technikę , merytoryczne i fachowe podejście poparte ogromnym doświadczeniem i wiedzą naukową

  • Oświadczam, że przeczytałem, zrozumiałem i akceptuję regulamin Fight Gym wraz z Polityką Prywatności oraz nie wnoszę uwag do jego treści. Oświadczam, że odtwarzanie lub brak odtwarzania jakichkolwiek utworów w Fight Gym nie wpływa na moją decyzję o zakupie karnetu czy skorzystaniu z usługi.
  • Oświadczam również, że nie mam/ moje dziecko nie ma przeciwskazań zdrowotnych do korzystania z usług Klubu, a w momencie ich wystąpienia, jestem zobowiązany/na do konsultacji z lekarzem. Akceptuje fakt, że wiąże się to z wysiłkiem fizycznym i w trakcie korzystania z klubu mogę doznać kontuzji, co potwierdzam akceptują Regulamin Klubu
  • Zgadzam się by moje dane były przetwarzane zgodnie z celami opisanymi w Regulaminie Klubu, w celu dostarczenia informacji przygotowanych specjalnie pode mnie oraz zgadzam się na możliwość indywidualnego kontaktu w celu realizacji zamówień. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich brak skutkować będzie brakiem możliwości skorzystania z bezpłatnego wejścia.

This will close in 20 seconds