• EnglishPolskiУкраїнська

TRENING PERSONALNY Z TRENEREM

DLACZEGO WARTO?

GALERIA

STUDIO SIŁOWNIA

SPORTY WALKI

TRENING MEDYCZNY

Samoobrona Treningi Personalne

SAMOOBRONA

ZOBACZ OPINIE INNYCH O NAS

Doskonała
Na podstawie 240 opinii
Taras Lacik
Taras Lacik
2023-07-21
Kinga Gałkowska
Kinga Gałkowska
2023-07-11
Po prostu nie ma się do czego przyczepić ???? Klub godny polecenia! Treneka Pani Dominika jest świetna w tym co robi, przesympatyczna i rzeczowa. Córka leci jak na skrzydłach na zajęcia!
KAMIL SETA
KAMIL SETA
2023-07-04
Kamil Kamil
Kamil Kamil
2023-07-02
Polecam bardzo 🙂
Karol Pierwszy
Karol Pierwszy
2023-06-29
Felek Kartofelek
Felek Kartofelek
2023-06-18
Super miejsce, świetni trenerzy, jak dla mnie- bomba.
Bartosz Tys
Bartosz Tys
2023-05-19
Suepr treningi! MEGA!!!
Jakub Ostrokulski
Jakub Ostrokulski
2023-04-14
Antek Siwiński
Antek Siwiński
2023-03-16

ZAPISZ SIĘ NA TRENING PERSONALNY

  • Oświadczam, że przeczytałem, zrozumiałem i akceptuję regulamin Fight Gym wraz z Polityką Prywatności oraz nie wnoszę uwag do jego treści. Oświadczam, że odtwarzanie lub brak odtwarzania jakichkolwiek utworów w Fight Gym nie wpływa na moją decyzję o zakupie karnetu czy skorzystaniu z usługi.
  • Oświadczam również, że nie mam/ moje dziecko nie ma przeciwskazań zdrowotnych do korzystania z usług Klubu, a w momencie ich wystąpienia, jestem zobowiązany/na do konsultacji z lekarzem. Akceptuje fakt, że wiąże się to z wysiłkiem fizycznym i w trakcie korzystania z klubu mogę doznać kontuzji, co potwierdzam akceptują Regulamin Klubu
  • Zgadzam się by moje dane były przetwarzane zgodnie z celami opisanymi w Regulaminie Klubu, w celu dostarczenia informacji przygotowanych specjalnie pode mnie oraz zgadzam się na możliwość indywidualnego kontaktu w celu realizacji zamówień. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich brak skutkować będzie brakiem możliwości skorzystania z bezpłatnego wejścia.

This will close in 20 seconds