• Adres: Rzemieślnicza 4, 20-716 Lublin
  • Telefon: +48 538 410 915
  • Email: [email protected]

Wracamy z sukcesami

Kolejne sukcesy naszych zawodników na arenie ogólnopolskiej! Konrad Delekta (senior -81kg) oraz Maciej Guz (junior -71kg) zafundowali sobie najlepsze z możliwych prezentów na nadchodzące święta zdobywając tytuły Mistrzów Polski w formule Oriental Rules.

Bardzo dobrą postawą wykazała się nasza zawodniczka, Sylwia Kaczoruk (senior -51kg). Po bardzo wyrównanej walce z utytułowaną przeciwniczką, niestety przegrała na punkty. Chcielibyśmy zaznaczyć, że to był dopiero drugi występ Sylwia w ringu. Łukasz Bartnik w walce półfinałowej przegrał z doświadczonym przeciwnikiem, Jarosławem Zawodnim, który w walce finałowej zdobył tytuł Mistrza Polski. Ogromne gratulacje i uznanie należy się również naszemu zawodnikowi, Kamilowi Kotkiewiczowi (senior -71kg), który uległ na punkty Arturowi Gałeckiemu. Wiemy jaki potencjał drzemie w naszych podopiecznych i obiecujemy, że w nadchodzącym 2017 roku jeszcze nie raz usłyszycie ich nazwiska będąc jednocześnie świadkami ich sukcesów!

Wszystkim należy się tydzień odpoczynku za ciężką pracę w całym 2016 roku. Wypoczywajcie, regenerujcie się i spędzajcie czas ze swoimi najbliższymi. Po Nowym Roku nowy sezon startowy, kolejne wyzwania i zmagania na ringu. Zapewniamy Was, że drużyna Fight Gym z Lublina zbroi się w siłę i coraz nowszych zawodników. Niebawem o nich usłyszycie!:)