Występ naszego zawodnika podczas MMA WLC

Mamy przyjemność ogłosić, że już jutro (24.06) nasz zawodnik, Kamil Kotkiewicz weźmie udział w walce zawodowej K1 podczas Gala MMA WLC – Warriors of Life Championship – Arena Andrespol. W karcie walk Kamil zastąpi czeczena, Sulkhana Sakashvilia i zawalczy z Sebastianem Kartasińkim. Walka odbędzie się na zasadach K1, 3×3.
Wojna!

Aktualizacja:

Już po gali, wracamy zmęczeni całym wieczorem emocji, stresu oraz adrenaliny. Kamil Kotkiewicz przegrywa na punkty z gospodarzem zawodów, Sebastianem Kartasinskim. Walka była bardzo wyrównana i uznana za najciekawsza z walk w formule K1 podczas całej gali. Ubolewamy, że nie było 4 rundy bo Kamil był naprawdę o mały włos od wygranej. Jego przeciwnik ma na koncie ponad 45 walk, a Kamila była to dopiero 6 walka. Wierzymy, że Ci panowie spotkają się niebawem podczas mistrzostw i będzie szansa na rewanż. Brawa i szacunek dla Kamila za podjęcie walki oraz charakter do ostatniego gongu.

Jednak to nie koniec newsów z tego wyjazdu. Wraz z naszym trenerem, Rafałem Muratem oraz Kamilem, do pomocy w narożniku pojechali Karol Cybul i Dawid Syroka. Podczas gali do walki nie wyszedł jeden zawodnik i walka uznana za walkower się nie odbyła. To była szybka decyzja, wymiana wzroku na lini Karola i Trenera Rafała i wyszliśmy z inicjatywą do organizatora i poprosiliśmy o szansę walki Karola z zawodnikiem, który wygrał przez walkower. Nie zależało nam na wynagrodzeniu czy pucharze. Decyzja była na Tak! Karol, który miał pomagać tylko w narożniku, przebral się i wyszedł do walki. Tak, wygrał. Wygrał przed czasem w 2 rundzie przez poddanie przeciwnika przez jego narożnik. Wieczór pełen emocji i niespodzianek. Organizator zaprasza nas na kolejne edycje tuż po wakacjach. Zapewniamy, że usłyszycie nie raz jeszcze o sukcesach naszych zawodników.

P. S. Dawid Syroka, dziękuję za pomoc i transport 🙂