Wznowienie zajęć Cross Training Kids 15.09.2018

Z wielką przyjemnością informujemy, że wznawiamy nabór na zajęcia Cross Training Kids dla dzieci w wieku 5-12 lat 🙂

Crossfit dla dzieci ?

Dokładnie tak! Barierą w treningu nie jest wiek !

Każdy kto widział filmiki z zawodów lub sam miał okazję sprawdzić się w tej dyscyplinie, ale ma niewielką wiedzę na temat rozwoju dziecięcego ciała, do crossfitu dla dzieci podchodzi sceptycznie.

Jednak zwróćmy uwagę na fakt, że wymogi treningowe jasno określa National Assotiations for Sport & Physical Education, organizacja pozarządowa, której celem jest propagowanie kultury fizycznej i zdrowego żywienia 🙂

Dlatego Rodzicu!
Nie zastanawiaj się i przyprowadź swoje dziecko na zajęcia do naszego Klubu!

Cross Training Kids jest tak skomponowany, aby uczył zwinności, szybkości, koncentracji, równowagi, koordynacji, elastyczności, wytrzymałości i wzmacniał też poczucie własnej wartości. Ćwiczenia te rozwijają układ krwionośny, oddechowy, są dobre dla rosnącego koścca i nie przeciążają stawów ani mięśni.
To przede wszystkim gry i zabawy sprawnościowe oparte na naturalnych ruchach – krótkich podbiegach, przysiadach, skokach, itd. Stawia on na ćwiczenia ogólnorozwojowe, dzięki czemu dzieci w przyszłości mogą zostać świetnymi sportowcami w innych dyscyplinach.
Dużą zaletą tych zajęć jest także brak rutyny i powtarzalności. Każdy trening jest inny, więc dzieci się nie znudzą 😀

Nadal się zastanawiasz?

Pierwszy trening już 15.09.2018 w naszym Klubie o godzinie 11:00 (obowiązują zapisy) 🙂

Natomiast trening premierowy dla chętnych dzieci odbędzie się 8 września (sobota) podczas Targów Sportu w Decathlon Czechów. Zainteresowanych Rodziców prosimy o kontakt z recepcją Klubu.