Złoto i srebro na Mistrzostwach Polski Low Kick

27-29 marca w Ożarowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Low Kick. Nasz Klub reprezentowało dwóch zawodników. Doskonały występ zaliczył Konrad Delekta (-75kg), który w sobotę wygrał w bardzo dobrym stylu aż 3 walki, w tym dwie przed czasem.

W walce finałowej, która odbyła się na drugi dzień, przegrał na punkty z bardzo doświadczonym i utytułowanym zawodnikiem z klubu Puncher Wrocław. Nie mniej jednak, tytuł Vicemistrza Polski został przywieziony do Lublina. Drugi z naszych zawodników, Karol Warda zdobył tytuł Mistrza Polski Junior Młodszy -51kg. Karol jako jedyny stawił się w tej kategorii wagowej na turnieju i z powodu braku przeciwników zajął pierwsze miejsce w turnieju.

Obaj nasi zawodnicy dostali zielone światło od trenerów kadry Polski Juniorów i w najbliższe wakacje na pewno pojadą na zgrupowanie Kadry Polski. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*