• EnglishPolskiУкраїнська
GRAFIK

SPRAWDŹ NASZ AKTUALNY GRAFIK

NASZE SEKCJE

COŚ DLA KAŻEGO

Siłownia, sporty walki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, treningi personalne oraz programy treningowe np. przygotowania do testów do policji.

Siłownia Lublin

PROFESJONALNA SIŁOWNIA LUBLIN Siłownia w Fight Gym Lublin to idealne miejsce do modelowania

Kickboxing K1 Lublin

Kickboxing Lublin Zapraszamy na treningi Kickboxing K1 Lublin do Fight

Muay Thai Lublin

MUAY THAI LUBLIN Dla kogo? Muay Thai może trenować każdy zdrowy człowiek

  • blog
  • black-shape

ODBIERZ DARMOWE WEJŚCIE

  • Oświadczam, że przeczytałem, zrozumiałem i akceptuję regulamin Fight Gym wraz z Polityką Prywatności oraz nie wnoszę uwag do jego treści. Oświadczam, że odtwarzanie lub brak odtwarzania jakichkolwiek utworów w Fight Gym nie wpływa na moją decyzję o zakupie karnetu czy skorzystaniu z usługi.
  • Oświadczam również, że nie mam/ moje dziecko nie ma przeciwskazań zdrowotnych do korzystania z usług Klubu, a w momencie ich wystąpienia, jestem zobowiązany/na do konsultacji z lekarzem. Akceptuje fakt, że wiąże się to z wysiłkiem fizycznym i w trakcie korzystania z klubu mogę doznać kontuzji, co potwierdzam akceptują Regulamin Klubu
  • Zgadzam się by moje dane były przetwarzane zgodnie z celami opisanymi w Regulaminie Klubu, w celu dostarczenia informacji przygotowanych specjalnie pode mnie oraz zgadzam się na możliwość indywidualnego kontaktu w celu realizacji zamówień. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich brak skutkować będzie brakiem możliwości skorzystania z bezpłatnego wejścia.

This will close in 20 seconds