• EnglishPolskiУкраїнська

Do wynajęcia trzy sale sportowe!

1. Sala przygotowania motorycznego cross – o powierzchni 100 m kw, wyposażona w sprzęt taki jak: rack, sztangi, obciążenie do sztang, kettlebells, piłki, hantle, ergometry wioślarskie i airbike’i.

2. Sala do sportów walki nr 1 o powierzchni 150 m kw wyłożona specjalistycznymi puzzlami. Ściany obite są materacami pod sporty walki. Sala wyposażona jest w małe i duże tarcze oraz w worki bokserskie.

3. Sala do sportów walki nr 2 o powierzchni 120 m kw wyłożona specjalistyczną matą tatami. Ściany obite są materacami pod sporty walki. Sala wyposażona jest w siatkę do MMA oraz worki bokserskie.

Sale dostępne są:

– od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-15:00 z wyłączeniem wtorków i czwartków w godzinach 9:30-11:00.
– w soboty od 12:30-17:45
w niedziele od 10:00-19:45.

Zapewniamy zaplecze sanitarne.
Zapraszamy do kontaktu.

  • Oświadczam, że przeczytałem, zrozumiałem i akceptuję regulamin Fight Gym wraz z Polityką Prywatności oraz nie wnoszę uwag do jego treści. Oświadczam, że odtwarzanie lub brak odtwarzania jakichkolwiek utworów w Fight Gym nie wpływa na moją decyzję o zakupie karnetu czy skorzystaniu z usługi.
  • Oświadczam również, że nie mam/ moje dziecko nie ma przeciwskazań zdrowotnych do korzystania z usług Klubu, a w momencie ich wystąpienia, jestem zobowiązany/na do konsultacji z lekarzem. Akceptuje fakt, że wiąże się to z wysiłkiem fizycznym i w trakcie korzystania z klubu mogę doznać kontuzji, co potwierdzam akceptują Regulamin Klubu
  • Zgadzam się by moje dane były przetwarzane zgodnie z celami opisanymi w Regulaminie Klubu, w celu dostarczenia informacji przygotowanych specjalnie pode mnie oraz zgadzam się na możliwość indywidualnego kontaktu w celu realizacji zamówień. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich brak skutkować będzie brakiem możliwości skorzystania z bezpłatnego wejścia.

This will close in 20 seconds