• Adres: Rzemieślnicza 4, 20-716 Lublin
  • Telefon: +48 538 410 915
  • Email: [email protected]

O nas

O nas

muay thai, combat krav maga lublin

CZYM JEST KLUB SPORTOWY FIGHT GYM?

Odpowiedź na to pytanie jest inna w zależności od adresata – dla trenerów Klub Fight Gym jest częścią życia, dla zawodników, którzy w nim trenują – drugim domem, a dla osób trenujących rekreacyjnie – miejscem na rozładowanie stresu i energii oraz zgubienie kilku zbędnych kilogramów.

Fight Gym to idealne miejsce dla osób przychodzących na treningi rekreacyjnie, którym znudziły się standardowe, schematyczne, grupowe zajęcia. Poza szeroko pojętą rekreacją posiadamy zawodników, którzy godnie reprezentują nasz klub na arenie krajowej, jak i międzynarodowej w formułach walk amatorskich oraz zawodowych.

NASZ CEL

Naszym celem jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Organizujemy treningi, zgrupowania, maratony oraz współzawodnictwa sportowe.

Kształtujemy u osób trenujących wiele zdrowych nawyków, które procentują w późniejszym życiu, a także stwarzamy alternatywne propozycje spędzania wolnego czasu dla środowiska skupiającego miłośników różnorodnych form sportu.

Doświadczona kadra trenerska pomaga rozwijać się i osiągać sukcesy, a także motywować do ciężkiej pracy, która w przyszłości na pewno zaowocuje.

profesjonalna silownia fight gym w lublinie

DLACZEGO WARTO Z NAMI TRENOWAĆ?

Nasz obiekt to 1100m2 powierzchni – 500 m2 siłowni, dwie sale do sportów walki, sala przygotowania motorycznego cross, kompleksowe zaplecze sanitarne oraz strefa relaksu, w której możecie Państwo zrelaksować się, poczekać na swoje dzieci oraz napić się dobrej kawy.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno zajęcia dla kobiet, jak i mężczyzn oraz dzieci.
Dorośli mogą spróbować swoich sił na zajęciach takich jak: Muay Thai (boks tajski), BJJ (Brazylijskie Jiu Jitsu), Combat Krav Maga, Cross Training, Cross Fitness oraz TBC Interwał i MINI BANDS HIIT.
Dla dzieci posiadamy trzy sekcje: Kickboxing Junior, BJJ Junior oraz Cross Kids.
Dysponujemy również siłownią o powierzchni 500m2 wyposażoną w profesjonalny sprzęt firmy Matrix oraz Precor. Znajdziecie u nas strefę wolnych ciężarów, strefę funkcjonalną z octagonem, strefę wyposażoną w dwie klatki, strefy maszyn na różne partie ciała, pomost ciężarowy oraz strefę cardio wyposażoną w bieżnie, orbitreki, stepery, rowery poziome i pionowe.
Nasi klubowicze mają także do dyspozycji specjalną salę cross training wyposażoną w specjalistyczny sprzęt tj. brama, liny, gumy,boxy, sztangi, piłki, kettle, hantle, stojaki do przysiadów i wiele innych.

Klubowicze mogą uczęszczać na zajęcia grupowe o różnym stopniu zaawansowania, od grup początkujących do zaawansowanych.

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

Nasz Klub mieści się na ulicy Rzemieślniczej 4.