...
O KLUBIE FIGHT GYM LUBLIN

Centrum Przygotowania Sportowego Fight Gym Lublin

To aż 1100 metrów kwadratowych powierzchni przystosowanej do treningów na siłowni, szerokiej gamy treningów sportów walki, a także nasza nowa strefa studnia treningów personalnych.
  • Klub dysponuje dużą, profesjonalną siłownią, trzema kompleksowo wyposażonymi salami do sportów walki, kompleksowym zapleczem sanitarnym oraz strefą recepcji i relaksu, w której można odpocząć lub poczekać na swoje dziecko oraz napić się smacznej kawy.

ZACZNI JUŻ OD 119,95ZŁ

SPRAWDŹ OFERTĘ

JAK POWSTAŁ KLUB?

Założycielem Klubu jest Rafał Murat. Ze sportami walki związany od 2005 roku. Pasja do sportów walki, doświadczenie zdobywane na licznych seminariach, szkoleniach i obozach w kraju i za granicą, wychowanie wielu mistrzostw i vicemistrzow Polski oraz codzienna pomoc żony, pozwoliły im na stworzenie wyjątkowego miejsca na mapie Lublina.

Nasza Misja

Staramy się dopasować ofertę do aspiracji i możliwości ćwiczących. Dlatego treningi w naszym Klubie podzieliliśmy na zawodowe i profesjonalne oraz rekreacyjno-szkoleniowe. Umożliwiamy ćwiczącym przeżywanie swojej sportowej przygody na poziomie rekreacji ruchowej, samoobrony oraz dobrej zabawy, a zawodnikom dajemy szansę sprawdzenia swoich możliwości na zawodach i turniejach na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

PRZESTRONNA SIŁOWNIA

Do dyspozycji osób ćwiczących jest również przestronna siłownia wyposażona w profesjonalny amerykański sprzęt firmy Matrix. Znajdziecie u nas dużą strefę wolnych ciężarów, strefę funkcjonalną, strefę cardio oraz strefę maszyn stosowych i hamerów.
  • shape
  • shape

W ofercie klubu

Znajdują się zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Dorośli mogą spróbować swoich sił na zajęciach takich jak: Kickboxing K1/ Muay Thai, Boks, BJJ (Brazylijskie Jiu Jitsu), MMA, Combat Krav Maga, Grappling oraz podczas treningów personalnych z naszymi trenarami. Natomiast dla dzieci w jednym karnecie OPEN posiadamy dwie sekcje: Kickboxing Junior, oraz Brazylijskie Jiu Jitsu Kids.

W ofercie klubu

Wysokiej klasy specjaliści

Zajęcia w naszym Klubie prowadzą wysokiej klasy specjaliści. Ich zaangażowanie i wiedza ma bezpośredni wpływ na szybkość osiągania wysokiego poziomu sportowego podopiecznych. Dzięki bogatemu doświadczeniu tworzą wyspecjalizowaną kadrę, którą łączy wspólna pasja oraz zamiłowanie do tego co robią.

Jesteśmy dla każdego

Pomimo, iż zajmujemy się w dużej mierze sportami walki, to podstawą działalności Klubu jest propagowanie szeroko rozumianej kultury fizycznej i sportu oraz budowanie pozytywnych wzorców już u dzieci od 4 roku życia. Kształtujemy u osób trenujących wiele zdrowych nawyków, które procentują w późniejszym życiu, a także stwarzamy alternatywne propozycje spędzania wolnego czasu dla środowiska skupiającego miłośników różnorodnych form sportu