...
MMA Lublin,mma lublin cennik,mma-lublin zdjęcia,mma-lublin informacje,klub mma lublin,gym mma lublin

MMA LUBLIN

W naszym Klubie Fight Gym MMA sekcja skupia się obecnie na dwóch grupach i poziomach.

MMA LUBLIN GRUPA INTRO

 – to grupa początkująca. Trenują na niej osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem.

MMA LUBLIN GRUPA ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA

– spotkacie tam juz osoby dobrze rozumiejące i w pełni świadome wielu technik kluczowych dla tego sportu, od technik ręcznych i nożnych, przez zapaśnicze rzuty i obalenia, po kończące techniki dźwigni oraz duszeń w parterze.

MMA Fight Gym Lublin to doskonałe i kompleksowe miejsce, gdzie macie możliwość trenowania sportów walki na każdej płaszczyźnie. Poza dedykowaną sekcją MMA Lublin, gdzie będziecie trenować pod okiem naszego doświadczonego trenera, Artura Berezovskyiego, macie również stricte oddzielne, bardzo mocne sekcje sportów walki jak Boks Lublin, Muay Thai Lublin oraz Brazylijskie Jiu Jitsu Lublin. Wyspecjalizowany i profesjonalny sztab trenerski służy Wam pomocą. MMA Lublin, czyli tłumacząc dosłownie Mieszane sztuki walki (Lublin) (ang. mixed martial arts, MMA) –  to dyscyplina sportowa, w której zawodnicy różnych sztuk i sportów walczą z dużym zakresem dowolnych technik a w zasadzie są dopuszczone wszystkie techniki, które są dozwolone we wszystkich innych walkach bez broni.

MMA Fight Gym Lublin, mieszane sztuki walki są jednym ze współczesnych kierunków w którym rozwijają się sztuki walki, zapewniają tłumom widzów widowisko sportowe  w którym zawodnicy walczą z jak najmniejszymi ograniczeniami ale też dopuszczają jak najmniejsze ryzyko uszkodzeń, trwałych obrażeń ciała.
Nazwa „Mixed martial arts” niekiedy jest błędnie stosowana zamiennie z określeniem  vale tudo ponieważ Zawody w formule vale tudo charakteryzują się jednak o wiele mniejszą liczbą ograniczeń, a sama nazwa nie jest określeniem sportu czy sztuki walki.

Rywalizacja w MMA jest zarówno w stójce, jak i parterze. W walkach MMA dozwolone są rzuty, ciosy pięściami, kopnięcia, dźwignie,  ale za to  zabronione są natomiast techniki znacznie niebezpieczne dla zdrowia zawodników., takie jak gryzienie, zahaczanie, atakowanie genitaliów, oczu i krtani, uderzanie głową, uderzanie w kręgosłup, stosowanie dźwigni na małe stawy, ciosy łokciami, dźwigni na kręgosłup, dźwigni skrętowych na kolana, wykonywania rzutów skutkujących upadkiem rywala na głowę albo kopnięć w parterze ale zawodnik leżący może kopać stojącego.

O wyniku walki decyduje nokaut  albo, poddanie się oraz, jeśli walka nie zakończyła się przed czasem, decyzja sędziów na punkty. Walki odbywają się na  Zawodnicy zawsze muszą posiadać ochraniacze na zęby oraz rękawice.