• EnglishPolskiУкраїнська

Boks Lublin

Zapraszamy na treningi boksu do Fight Gym Lublin. Nasi doświadczeni trenerzy zapewniają skuteczny proces szkoleniowy. Pod ich trenerskim okiem rozwiniesz swoje umiejętności bokserskie. W naszym Klubie boks trenować może każdy, od 12 roku życia wzwyż. Fight Gym Lublin to największe i najbardziej klimatyczne miejsce do treningów sportów walki w Lublinie. 1100m2 powierzchni, profesjonalny sprzęt, przyrządy do treningu boksu (worki bokserskie, tarcze, pałki), maty treningowe oraz klimatyzacje. Treningi boksu bez dodatkowych opłat z kartą Multisport.
  • Oświadczam, że przeczytałem, zrozumiałem i akceptuję regulamin Fight Gym wraz z Polityką Prywatności oraz nie wnoszę uwag do jego treści. Oświadczam, że odtwarzanie lub brak odtwarzania jakichkolwiek utworów w Fight Gym nie wpływa na moją decyzję o zakupie karnetu czy skorzystaniu z usługi.
  • Oświadczam również, że nie mam/ moje dziecko nie ma przeciwskazań zdrowotnych do korzystania z usług Klubu, a w momencie ich wystąpienia, jestem zobowiązany/na do konsultacji z lekarzem. Akceptuje fakt, że wiąże się to z wysiłkiem fizycznym i w trakcie korzystania z klubu mogę doznać kontuzji, co potwierdzam akceptują Regulamin Klubu
  • Zgadzam się by moje dane były przetwarzane zgodnie z celami opisanymi w Regulaminie Klubu, w celu dostarczenia informacji przygotowanych specjalnie pode mnie oraz zgadzam się na możliwość indywidualnego kontaktu w celu realizacji zamówień. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich brak skutkować będzie brakiem możliwości skorzystania z bezpłatnego wejścia.

This will close in 20 seconds