• EnglishPolskiУкраїнська

Ewelina Nizio

Instruktorka Fitness, Trener Personalny

Sprawdź Social Media:

Informacje

  • Miłośniczka aktywnego stylu życia. Od wielu lat uprawia sporty sylwetkowe, poszerzając wiedzę, którą z pasją wykorzystuje w praktyce – jako trener personalny oraz instruktor fitness. Sport jest nieodłącznym elementem jej dnia codziennego – to sposób na życie i źródło dobrej energii, którą lubi się dzielić. Podczas treningów personalnych bardzo dużą wagę przywiązuje do celów klienta, jego możliwości fizycznych oraz indywidualnych predyspozycji rozpoznawanych podczas oceny sprawności funkcjonalnej sylwetki.
  • Wykorzystując starannie dobrane metody treningowe, dba o prawidłową technikę wykonania ćwiczeń, dzięki czemu każdy trening jest bezpieczny, a efekty przychodzą w możliwie szybkim czasie. Jako instruktor prowadzi zajęcia grupowe kierunkowane przede wszystkim na modelowanie sylwetki, redukcję masy ciała, poprawę wytrzymałości i mobilności, w tym także stretching, którego niezwykłe zalety odkrywa od kilku lat.
  • To właśnie cele decydują o doborze intensywności, obciążeniach, technikach i metodach, które proponuje na swoich zajęciach. Bez względu na to, czy pracuje z grupą, czy z indywidualnym klientem i jak bardzo wymagający jest trening, niezmienne jest jedno – zawsze stara się, by atmosfera i motywacja były na najwyższym poziomie.