...
zajęcia dla dzieci brazylijskie jiu jitsu bjj kids w fiight gym lublin

BRAZYLIJSKIE JIU JITSU - DLA DZIECI

Brazylijskie jiu jitsu Lublin dla dzieci, w skrócie BJJ KIDS Lublin to sztuka walki i bardzo popularny wybór wśród rodziców jako zajęcia pozalekcyjne dla dzieci.

Podczas naszych zajęć dzieci uczą się nie tylko samoobrony opartej o odpowiednie techniki BJJ KiDS, ale również zasad fair play, szacunku do trenera i kolegów/koleżanek oraz kultury sportu. Stosowane na zajęciach zabawy i gry z elementami gimnastyki, takimi jak: przewroty, stanie na rękach, mostki, berek i inne, wprawiają w ruch wszystkie partie mięśni, skutkując poprawą kondycji oraz sprawności fizycznej dziecka.

Treningi przeznaczone są dla dzieci od 4-12 lat
Odbywają się w dwóch grupach. wiekowych: 4-8 lat i 9-12 lat.

Brazylijskie Jiu-Jitsu Lublin to sztuka walki wywodząca się z ju-jitsu, zapasów i judo. Skupia się na technikach walki w parterze, z wykorzystaniem siły przeciwnika, bez stosowania agresji. Jest sportem, który w sposób harmonijny rozwija całe ciało Twojego dziecka. Zajęcia polegają na nauce chwytów, dźwigni i sprowadzania do parteru, w które wplecione jest dużo gier i zabaw polegających na rywalizacji.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

1. Czy można przyjść na pierwszy próbny bezpłatny trening ? TAK! Zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia, podczas których dziecko i rodzice mogą zobaczyć, na czym polega trening, poznać klub i naszych trenerów.

2. W czym trenują dzieci ? Na kilku początkowych zajęciach wystarczy strój sportowy. Dzieci, które zdecydują się trenować tę dyscyplinę na stałe, ćwiczą w kimonach, które można przymierzyć i nabyć u nas w Klubie

3. Czy Rodzic bierze udział w zajęciach? W zajęciach dzieci uczestniczą same. Rodzice mogą obserwować pierwszy trening, przebywając obok sali. Później trener prowadzi zajęcia sam, a na koniec dzieci odbierane są przez rodziców. Ma to duże znaczenie, ponieważ dzieci nie rozpraszają się, nie podchodzą do rodziców i wykonują polecenia trenera. Natomiast w czasie trwania treningu, rodzice często korzystają z naszej siłowni oraz innych zajęć grupowych w pozostałych salach treningowych.