• Adres: Rzemieślnicza 4, 20-716 Lublin
  • Telefon: +48 538 410 915
  • Email: [email protected]

8 marca Dniem Kobiet. W naszym klubie 8 marca to Dzień Bezpiecznych Kobiet.

Jak co roku, w naszym klubie zorganizowaliśmy dwugodzinny, bezpłatny kurs samoobrony z okazji Dnia Kobiet. Była to kolejna edycja takiego kursu poświęconego bezpieczeństwu oraz podstawowym technikom samoobrony, niezbędnym w realnym zagrożeniu.

Nasi instruktorzy zademonstrowali krótki pokaz technik systemu samoobrony Krav Maga m.in. obrony przed duszeniami, obchwytami tułowia, próbami gwałtu czy wyrwaniem torebki, obronę przed atakiem nożem czy pałką. Następnie przeszliśmy do części praktycznej, gdzie wszystkie Panie poprzez pracę w parach, miały możliwość nauczyć się technik używanych podczas wyżej wymienionych scenariuszy. Przytoczone zostały także aspekty psychologiczne oraz kilka wskazówek, jak rozpoznawać zagrożenie i jak umiejętnie go unikać.

Podsumowując, dziękujemy Wszystkim Paniom za przybycie, udział w szkoleniu i życzymy samym spokojnych i bezpiecznych powrotów do domu każdego dnia. Mamy nadzieję, że z niektórymi osobami zobaczymy się już niebawem na zajęciach z samoobrony Krav Maga.

PAMIĘTAJ!! DZISIEJSZY ŚWIAT JEST OKRUTNY, A TY MUSISZ BYĆ KOBIETĄ NIEZALEŻNĄ. BY PRZETRWAĆ, MUSISZ UMIEĆ OBRONIĆ SIEBIE I SWOICH BLISKICH!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*