4 walki, 4 wygrane, w tym jedna przed czasem! Takim bilansem zakończył się nasz udział w kolejnej edycji ligi Muay Thai organizowanej w Krakowie.

Tym razem wyjazd do Krakowa na ligę Muay thai zakończył się niezwykle miło. Nasi zawodnicy stoczyli 4 walki i wszystkie zakończyły się wygraną, w tym jedna przed czasem.

Ta edycja ligi MT należała do niezwykle trudnych ze względu na duże dysproporcje wagowe i stażowe, niestety na korzyść przeciwników. Determinacja i kawał czasu spędzony w podróży jeszcze bardziej wszystkich zmotywował by tanio skóry nie sprzedać. W składzie: Michał Wołosiuk, Konrad Delekta, Michał Krupa oraz Mateusz Flasiński wyjechaliśmy jako najlepszy klub tej edycji. Należy także wspomnieć, że Michał Wołosiuk, walcząc z dużo starszym i cięższym przeciwnikiem doskonale sobie poradził, wygrał 3 rundowy pojedynek, a jego walkę uznano za najlepszą podczas tych zawodów. Poza takim wyróżnieniem otrzymał także nagrodę w postaci odżywek i suplementów. Nie jest łatwo być zawodnikiem i myślę, że każdy zdaje sobie z tego sprawę. Uważam, że chłopaki odnosząc dzisiejsze zwycięstwa, nagrodzili samych siebie, cały ich trud i wysiłek , wyrzeczenia, dietę oraz hektolitry wylanego potu na każdym treningu.

Dla chłopaków i dla mnie jako trenera kolejny taki wyjazd to szereg nowych doświadczeń, sprawdzian umiejętności oraz nielicznych braków, które zamierzam w najbliższym czasie poprawić, jeszcze bardziej pracując z tymi osobami. Jednocześnie chciałbym zmotywować wszystkie osoby, które kiedyś chciałyby stanąć w linach. Tylko ciężką pracą można odnieść zwycięstwo. Jako cały Team Fight Gymu składamy Wam najszczersze gratulacje i czekamy na następne zwycięstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 + dwanaście =