Krav Maga Outdoor 12 czerwca

Przed Wami kolejna edycja Krav Maga Outdoor❗? To cykliczne zajęcia organizowane przez nasz Klub, niezależnie od poziomu wytrenowania, pogody i miejsca z jakim przyjdzie Wam zmierzyć się w realnym treningu.

Przetestuj na własnej skórze, jak sprawdzają się techniki i rozwiązania nauczane przez Nas na sali ?
Trening poprowadzi Tomasz Czułnowski, jedyny w województwie lubelskim certyfikowany instruktor COMBAT KRAV MAGA ??

Combat Krav Maga nie jest sztuką walki – to system walki. Ewoluuje on nieustannie, dostosowując się do rzeczywistości. Uczy nie tylko WALCZYĆ. Uczy, jak PRZETRWAĆ ❗
Nie ma na świecie systemu, który byłby prostszy i jednocześnie tak efektywny. Weryfikuje on jak wiele technik komercyjnej samoobrony jest bezużyteczna i jak złudne jest fałszywe poczucie bezpieczeństwa ??

Zapraszamy każdego, kto chce poprawić lub sprawdzić swoje umiejętności. Będzie to również dobry czas by wrócić po przerwie do treningów Krav Maga, dostarczając sobie jednocześnie sporej dawki adrenaliny, a jednocześnie dobrej zabawy.
Już 12 czerwca ? Zbiórka w Klubie Fight Gym o godzinie 18:00.

Jednocześnie informujemy iż trening ten jest jedynym treningiem Krav Maga w tym dniu. Trening na sali nie odbędzie się. Zabierzcie strój sportowy adekwatny do warunków pogodowych, ochraniacze na krocze oraz odpowiednie obuwie, w którym będziecie czuli się stabilnie ?

? Pamiętaj ❗ Nic nie daje takich efektów jak praktyka ❗ Przyjdź i poczuj prawdziwą adrenalinę ❗ ?

Tylko z Klubem FIGHT GYM?