• Adres: Rzemieślnicza 4, 20-716 Lublin
  • Telefon: +48 538 410 915
  • Email: [email protected]

Relacja z seminarium z 9’krotnym Mistrzem Świata Muay Thai, Andrei Molchanovem.

25 października mieliśmy okazję kolejny raz gościć w naszym klubie Andrei Molchanova, 9’krotnego Mistrza Świata Muay Thai. Jak wiemy, Białoruś to szczególne miejsce na fighterskiej mapie Europy. To kraj, z którego pochodzi ogromna część Mistrzów Świata i Europy w Muay Thai.

Korzystając z dobrej znajomości na linii Andrei Molchanov – Rafał Murat, Andrei poprowadził seminarium poświęcone tematyce klinczu, które składało się z trzech dwugodzinnych jednostek treningowych. Mam nadzieję, że Ci którzy przybyli na seminarium treningowe nie żałowali swojej decyzji. Przez 6 godzin wspólnego treningu Andrei pokazał spory wachlarz technik białoruskiej szkoły tajskiego boksu na zawodowym poziomie, która jak kolejny raz się przekonaliśmy, jest bardzo prosta, a jednocześnie bardzo skuteczna.

Dodatkowo każdy dostał kilka jakże cennych wskazówek, w jaki sposób trenować, na czym skupić największą uwagę oraz jak postępować w walce z wymagającymi przeciwnikami. Trenujcie zawzięcie i rozwijajcie się – tylko ciężka praca w swoim czasie zaowocuje jak należy. Pamiętajcie, że Waszych wypracowanych ciężko umiejętności i indywidualnego arsenału technik nikt Wam nigdy nie odbierze. W tym sporcie każdy pracuje na swoje konto.

Dziękuję wszystkim za przybycie i do zobaczenia podczas kolejnych takich eventów.

Z trenerskim pozdrowieniem, Rafał Murat

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*