Sobotni piknik zdrowia z Fight Gym Lublin

Drodzy Klubowicze! Serdecznie zapraszamy Was na Piknik Zdrowia, gdzie czeka Was moc atrakcji. Niezwykle aktywny, pełen pozytywnej energii dzień, w którym będziecie mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji, uzyskać fachowe porady od naszych instruktorów w wyborze odpowiednich ćwiczeń czy też zrobić intensywny trening na świeżym powietrzu.

Dodatkowo będziecie mogli zmierzyć się w turnieju piłki plażowej. By wziąć udział w rozgrywkach należy zgłośić się do klubowej recepcji. Zapisy w nieprzekraczalnym terminie do 1 czerwca ?

Ponadto przez cały dzień Katarzyna Borys, dietetyk z NutriBalance- Poradnia dietetyczna będzie przeprowadzała bezpłatne konsultacje dietetyczne i pomiary składu ciała.
Również podczas eventu sklep Get-Fit.pl będzie prowadził degustację produktów DNA Supps i Olimp Sport Nutrition.

Na koniec dnia nasza instruktorka Magdalena Paruch – Trener Personalny, Instruktor Fitness wprowadzi chętne dziewczyny w tajniki treningu siłowego, powie jakie są jego zalety i dlaczego nie powinny się go obawiać.
W czasie trwania Pikniku organizowane będą różne konkursy z nagrodami, o których dowiecie się już na miejscu, a także będziecie mogli skosztować dietetycznego i pysznego ciasta ?

Plan Dnia:
9:00-14:30 – bezpłatne konsultacje dietetyczne wraz z analizą składu ciała (Katarzyna Borys, dietetyk kliniczny z Poradni Nutri Balance)
9:00-14:30 – degustacje produktów DNA i OLIMP (Andrzej Kowalczyk, sklep Get Fit)
9:00-14:00 – turniej siatkówki plażowej
9:00 – Trening Brzuch Uda Pośladki – jeśli pogoda pozwoli odbędzie się na dworze, zapisy obowiązkowe (Magdalena Paruch)
10:00 – Cross Training – jeśli pogoda pozwoli odbędzie się na dworze, zapisy obowiązkowe (Bartosz Gruca)
11:00 Stretching – jeśli pogoda pozwoli odbędzie się na dworze, zapisy obowiązkowe (Magdalena Paruch)
11:00-12:00 – Kickboxing Junior (Łukasz Bartnik)
12:00-13:30 – Muay Thai (Rafał Murat, Łukasz Bartnik)
14:00 – Jak ćwiczyć na siłowni? Trening siłowy dla Kobiet (Magdalena Paruch)