WRACAMY! Już od 10.05.2021 !

UWAGA !WRACAMY PO PRZERWIE!
DUŻA DAWKA WAŻNYCH INFORMACJI! PRZECZYTAJ DO KOŃCA. 

Kochani, wiemy, że długo czekaliście na informacje dotyczące dalszego funkcjonowania Klubu.

Wiemy również, jak bardzo brakuje Wam waszych treningów z ulubionymi trenerami czy samodzielnych na siłowni.

W związku z powyższym, mamy dla Was kilka bardzo ważnych informacji:

1. WZNAWIAMY ZAJĘCIA DLA DZIECI, czyli KICKBOXING JUNIOR oraz CROSS KIDS. Odbywać się one będą w naszym Klubie w godzinach, które podane są na samym końcu maila.

To super okazja by rozruszać dzieciaki po tak długiej przerwie  w domu i braku aktywności fizycznej. Tym samym ogłaszamy NABÓR do NOWEJ GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ Kickboxing Junior w środy o 16.45 oraz w soboty o 9.00.
Rodziców prosimy o przyprowadzanie dzieci i odbieranie oraz nie pozostawanie na terenie Klubu.

2. W Klubie oprócz zajęć dla dzieci WZNAWIAMY również zajęcia Muay Thai TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób w wieku 13-18 lat!

3. ZOSTAJĄ WZNOWIONE również pozostałe zajęcia grupowe dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia ( z wyjątkiem BJJ ze względu na specyfikę zajęć)!

Będą się one odbywały pod chmurką na boisku przy DECATHLON WĘGLIN ul. Gęsia 1. (3 minuty od naszego Klubu)
Cieszymy się na długoletnią współpracę ze sklepem Decathlon i dziękujemy za udostępnienie boiska!

4. Najnowszy grafik jest już zaktualizowany w naszej aplikacji Perfect Gym Go 2, więc zapoznajcie się z nim uważnie i pilnujcie zapisów na zajęcia.

5. Siłownia niestety pozostaje zamknięta do 29 maja. Pamiętajcie jednak, że spotykamy się w murach Waszego Klubu już za niespełna 3 tygodnie! Koniecznie zarezerwujcie sobie ten termin i przekażcie tę informację znajomym

6. Pamiętajcie jednak, że nasza wypożyczalnia wciąż działa! Jeżeli chcecie wypożyczyć dla siebie sprzęt na te 3 tygodnie, wpadajcie do Klubu w godzinach dyżurów:
– Poniedziałki – 16:00-19:00
– Wtorki 16:00-19:00
– Środy 16:00-19:00
– Czwartki 16:00-19:00
– PIĄTKI – NIECZYNNE
– Soboty 9:00-11:30

7. NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA – TE ODBYWAJĄCE SIĘ W KLUBIE ORAZ NA BOISKU DECATHLON  WĘGLIN – OBOWIĄZUJĄ ZAPISY PRZEZ APLIKACJĘ PERFECT GYM GO 2. Osoby niezapisane na zajęcia, będą mogły wziąć w nich udział tylko pod warunkiem dostępności miejsc.

Pogoda zapowiada się obiecująco także spodziewajcie się solidnych treningów.
Pamiętajcie, by zabrać ze sobą sportowe obuwie, koszulkę na zmianę, a w przypadku załamania aury, warto posiadać kurtkę oraz czapkę. Osoby trenujące sporty walki pamiętajcie o sprzęcie. Możecie także śmiało zamiast autem, na zajęcia dojeżdżać rowerem. Zawsze to kilka dodatkowych spalonych kalorii. 

Po takiej przerwie cały nas Zespół ogromnie się cieszy, że zobaczy się z Wami już od najbliższego poniedziałku. Wszyscy zwarci i gotowi! Od poniedziałku wracamy z Waszą formą na właściwe tory 😀

GRAFIK ZAJĘĆ dostępny jest w zakładce – GRAFIK

Do zobaczenia !

Zespół Fight Gym