• Adres: Rzemieślnicza 4, 20-716 Lublin
  • Telefon: +48 538 410 915
  • Email: [email protected]

Wróciliśmy z kolejnymi zwycięstwami!

Brawo dla naszych zawodników.  23 marca w Łodzi odbyły się kolejne eliminacje do Mistrzostw Europy 2014r., które w tym roku rozegrane będą we wrześniu 2014r. w Krakowie.

Konrad Delekta rozpoczął dobrą passę, wygrywając swoją walkę w kategorii -71kg.Kolejne pojedynki stoczyli Michał Krupa -67kg oraz Łukasz Bartnik -75kg. Obie walki zakończyły się kolejnymi sukcesami naszych zawodników.

Ciężkie starcie miał Paweł Dziwina -57kg, który uległ na punkty swojemu przeciwnikowi. Jako piąty z naszego teamu, Karol Warda nie miał okazji skrzyżować rękawic podczas tych eliminacji, z powodu braku zawodnika. Jako trener uważam wyjazd za bardzo udany.

Chłopaki prezentują coraz wyższy poziom i jak zauważyliście, ostatnio ciągle wracamy z zawodów jako wygrani. Nie zmienia to faktu, że przed nami kolejne treningi i ciężka praca. Trzymajcie nadal mocno kciuki za chłopaków bo już 4 kwietnia jedziemy na Mistrzostwa Polski K1 do Głogowa.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*